HAKKIMIZDA
 

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında kara tankerleri ile petrol nakliyeciliği alanında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. 1992 – 2000 yılları arasında hava ikmal ünitelerine başarılı taşımalar gerçekleştirerek, araç kapasitesini artırmıştır.
Ege Bölgesinde enerjinin merkezi İzmir / Aliağa ilçesinin olması, helvacı mevkiindeki 20.000 m2 kurulu PO Akaryakıt istasyonumuzdaki binamıza taşınmamıza sebep olmuş ve hali hazırda buradan şirketimizin bütün üniteleri online olarak takip edilip yönetilmektedir. Enerji santrallerinin Nafta yakıtını 2000 – 2004 yılları arasında taşımış bir çok enerji santralinin doğalgaza dönüşümüne kadar devam etmiştir. 2006 yılı içinde firmamız akaryakıt istasyon işletmeleri üzerine yatırım yaparak 3 yeni istasyon açmış toplam 5 istasyon ile farklı noktalarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi onur kabul etmektedir. 2004 yılından itibaren sektörün ilk Bio Etanol(Bio Benzin) taşıması yapan firma olarak, hali hazırda Bio Etanol, Metanol, Bio disel ve akaryakıt taşımalarını 20 özel aracımız ve 500 ton kapasitemiz ile sürdürmekteyiz.
Kuruluşumuzdan itibaren Şantiye, Sanayi Kuruluşları, Toplu konut ve bireysel ihtiyaçlara özel donanımlı akaryakıt ikmal tankerleri ile toptan ve perakende akaryakıt satışı yapılmaktadır. Firmamız 2006 yılında inşaat sektörüne girmiş olup, İzmir’in Aliağa ve Karşıyaka ilçelerinde işyeri ve konut inşaatları devam etmektedir.


 


Hakkımızda

Nakliye

Yapı - İnşaat

Akaryakıt İstasyonları

Akaryakıt Servisi

İletişim

            Copyright 2005 BATINAK Design:: pangrup.com / birmat                                                                                                                                    English